دوشنبه, 30 مهر 1397

آغاز ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان (ویژه اساتید ، کارکنان و دانشجویان )

 

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت‌نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از تاریخ 25 آذر در سایت لبیک خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت‌نام دانشگاهیان برای اعزام به عتبات عالیات خبر داد و گفت: هجدمین دوره ثبت‌نام دانشگاهیان متقاضی برای اعزام به عتبات عالیات  از روز 25 آذر ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir آغاز شد و تا 5 دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته، دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام‌های بازه زمانی بهمن 96 تا اردیبهشت‌ماه 97 می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک نسبت به ثبت‌نام اولیه و شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.

وی افزود: تاریخ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شده و هر دانشگاهی می‌تواند 2 تاریخ برای شرکت در قرعه‌کشی انتخاب و ثبت‌نام کند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام در پنج گروه دانشگاهیان سراسر کشور شامل اساتید، متاهلین،دانشجویان دختر ،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی درباره اعطای وام به زائرین دانشگاهی نیز تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، به زائرین دانشگاهی تسهیلات بانک ملت یا صندوق رفاه دانشگاهیان تعلق می‌گیرد و زائرین می‌توانند برای سفر به عتبات، متقاضی دریافت این وام شوند.

لینک ثبت نام عتبات دانشگاهیان  ↓ ↓ ↓

 

https://samaneh.labbayk.ir/


 

 

 

 

 

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #135f10441 #170313121859